Göz atılıyor: Khloe Kardashian

İsimlerinin birinci defa yan yana geldiği 2016 yılından beri Khloe Kardashian ve ünlü NBA yıldızı Tristan Thompson, daima aldatma, ihanet ve bir dizi skandalla gündeme geldiler. 39 yaşındaki Khloe Kardashian ve 32 yaşındaki Tristan Thompson, evlenmediler lakin bu çalkantılı ve çarpıcı ihanet savlarıyla sarmalanan bir dargın bir barışık alakaları boyunca 2 çocuk sahibi oldular.

İsimlerinin birinci sefer yan yana geldiği 2016 yılından beri Khloe Kardashian ve ünlü NBA yıldızı Tristan Thompson, daima aldatma, ihanet ve bir dizi skandalla gündeme geldiler. 39 yaşındaki Khloe Kardashian ve 32 yaşındaki Tristan Thompson, evlenmediler fakat bu çalkantılı ve çarpıcı ihanet tezleriyle sarmalanan bir dargın bir barışık bağlantıları boyunca 2 çocuk sahibi oldular.

Dünyanın en tanınmış ailelerinden Kardashian’lar, sadece lüks ve sefa içinde geçirdikleri hayatlarıyla değil; yaşadıkları aşklar, evlilikler ve bu ilişkiler sırasında yaşanan skandallarla da gündeme geliyorlar. Özellikle üç Kardashian soyadlı kız kardeşin en küçüğü olan Khloe Kardashian, taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen bebeği ve o bebeğin babası olan sadakatsiz aşkıyla ilgili haberler yüzünden manşetlerden inmiyor.