Göz atılıyor: Babası

Eşi Meghan Markle ile kraliyet unvanlarından feragat etmelerinin akabinde Kral Charles ve başka kraliyet üyeleriyle ortası açılan Prens Harry, babasının 75’inci yaş gününe gitmiyor. Yazdığı kitap sebebiyle Prens Harry ve kraliyet ailesinin ortalarının giderek bozulduğu söyleniyor.

Babası tarafından katledilen Oğuzcan Kocaeli’de geçtiğimiz günlerde gerçekleşen aile katliamında, baba Nevzat Acar eski eşi Züleyha Acar ile çocukları Nur Seda ve Oğuz Can Acar’ı tabanca ile vurup, aynı silahla intihar etmişti. Katliam sonrasında …

Bir ünlü düşünün ki evvel yaptığı evlilik nedeniyle yıllarca gündemden düşmedi. Kolay değil… Dünyanın en güzel erkeklerinden birini “ölüm onları ayırıncaya kadar birlikte olmaya” ikna etmişti. Pek o denli olmadı fakat tekrar de birçok yoruma nazaran bu büyük bir başarıydı. Sonra akabinde o dünyanın en güzel erkeklerinden biri onu hoşlar hoşu bir bayanla aldattı. Üstüne evliliğini bitirdi ve öteki bir hayata başladı.

Hollywood’un dillere destan güzelliğiyle ünlü yıldızı Megan Fox son aylarda gündeme hep sık sık verdiği cesur pozlarla ya da sevgilisiyle yaşadıkları büyük aşkı kanıtlamak için yaptıkları tuhaf davranışlarla geliyordu. Ancak ünlü oyuncu bu kez kendi fanatik hayranlarını bile çok kızdıran ve adeta topa tutulmasına sebep olan bir sebepten manşetlere taşındı.